2024 06 17

VASARVIDŽIO NAKTYS 2024

Pateikėme pirmąjį savo projektą JAV Ambasada Vilniuje / U.S. Embassy Vilnius

Kad aukšto lygio diskusijos pasiektų visus.

Laikom kumščius, kad laimėtume, o tada lauksim BBQ vakarėlyje ir kviesim diskutuoti apie demokratijos iššūkius, susipažinti su garsiausiais amerikiečių menininkais

USA projektas

445186379 896062059200103 3024049728577890356 n

vasara su knyga

astraus

Saugumo uostas

Viešojoje bibliotekoje įvyko Onos Astrauskienės, gimusios ir augusios Sablauskių kaime, knygos „Saugumo uostas“ pristatymas. Neuroedukatorės Onos Astrauskienės knyga „Saugumo uostas“ yra pirmoji autorės knyga. Knyga ypatinga – ji kviečia į pasimatymą su savimi, kviečia išgirsti savo širdį. Autorė sako, kad knyga skirta saviugdai, sąmoningumui, meilei sau ir savivertei stiprinti, o tekstai yra terapinio pobūdžio. Ši knyga tiems, kam trūksta motyvacijos pajudėti iš vietos, tiems, kam norisi išmokti suprasti save, išmokti išgirsti savo vidų. Puiki popietė, kurioje dalyvavo ir rašytojos artimieji, pakylėjo aukščiau kasdienybės. O rudeniop pasaulį išvys nauja Onos Astrauskienės knyga. Laukiame ir tikimės pasimatymo.

saug uostas1

Džiaugiamės vasarėle

Viešosios bibliotekos kieme jaunieji bibliotekos lankytojai žaidė įvairius žaidimus, minė mįsles, spėjo žodžių reikšmes. Šiltas oras, saulė ir judrūs žaidimai suteikė vaikams gerą nuotaiką ir aktyvų poilsį.

Dalia Jencienė
Skaitytojų aptarnavimo-informacijos skyriaus
bibliotekininkė

Džiaugiamės vasarėle

image001

Kasmet birželio 14 d. minime Gedulo ir vilties dieną. Šią dieną 1941 m. Sovietų Sąjunga pradėjo masinį Lietuvos gyventojų trėmimą.
Šiandieną daugiau negu 20 Lietuvos savivaldybių vyksta jau devintus metus organizuojama istorinės atminties akcija „Atminties neištremsi“, kurios metu įgarsinami tremtinių vardai, pavardės ir jų likimai.
Puoselėkime istorinę atmintį, kad dabartyje galėtume rasti ir neprarasti to, kas mus jungia ir įgalina mus jaustis tos pačios bendruomenės, tos pačios valstybės, kurioje skirtingos gyvenimo patirtys, pažiūros, lūkesčiai ir puoselėjamos vertybės randa savo vietą, dalimi, nes atminties neištremsi, atmintis gyva

gedul

japonai

Birželio 9 d. Svečiavosi Japonijos ambasadorius Lietuvoje, Mukawos (Japonijos) meras ir Akmenės rajono savivaldybės meras su komanda.
Visą birželio mėnesį antrame aukšte bus galima susipažinti su Japonų literatūra ir kultūra.
Kad turėtume dar daugiau galimybių pažinti Japonijos kultūrą