2021 05 03 Naujienos

VB-75

Skaitytojų aptarnavimo-informacijos skyriaus vaikų erdvėje eksponuojama paroda,
skirta  Motinos dienai „Jums žiedai gražiausi“

motd1

Šviesos ir vilties šokiu išlydime Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę. Linkime visiems neprarasti optimizmo ir atrasti nuostabų laiką su knyga.

Kruopių kaimo biblioteka – filialas Nacionalinėje Lietuvos bibliotekų savaitėje

Balandžio 23 – 29 dienomis vyko Lietuvos bibliotekų savaitė „Nauja realybė – naujos formos“, sutelkusi bibliotekas įvairioms veikloms, akcijoms, renginiams. Kruopių kaimo filialas turi tradiciją bibliotekų savaitės metu su jaunaisiais bibliotekos draugais organizuoti „Šauniausio bibliotekininko“ konkursą. Šiais metais konkursas vyko nuotoliniu būdu. Užsiėmimo pradžioje vaikai buvo pakviesti pažiūrėti (nuotoliniu būdu) „Labaiteatro“ spektaklį „Siaubo pasakos“. Po peržiūros dalyviai aktyviai dalijosi įspūdžiais ir rinko baisiausią pasaką. Nuotolinio „Šauniausio bibliotekininko“  konkurso užduotys, pateiktos Messenger programa, skyrėsi nuo gyvo užsiėmimo, bet vaikai puikiai jas atliko. Paskutinė užduotis – pasidalinti mintimis apie knygą ir skaitymą. Deimantė parašė: „kai nėra ką veikti, labai gera skaityti. Išsirinkti nuostabiausią, mieliausią, gražiausią knygą ir skaityti...“. Anelos mintys: „knyga – mylimiausias daiktas pasaulyje. Iš jos galima daug išmokti, ta išmintis visada pravers gyvenime ir ateityje“. Tai – aktyviausių konkurso dalyvių mintys. „Šauniausia bibliotekininke“ išrinkta Anela.
 Bibliotekų savaitė Kruopių kaimo filiale finišavo garsiniu K. Hagerup knygos „Mergaitė, norėjusi išgelbėti knygas“ skaitymu. Nuotoliniame užsiėmime dalyvavo būrelio „Laisvalaikis šalia knygos“ vaikai. Jie pritarė pasiūlymui ir toliau dalyvauti „Ketvirtadienio skaitymuose“ nuotoliniu būdu, kuomet bus skaitomos ištraukos iš įvairių pasirinktų knygų.

Rima Urmonienė
Kruopių kaimo bibliotekos vyr. bibliotekininkė

nbs1

Skaityti daugiau...