Atvira jaunimo erdvė

2024 03 06

ATVIRA JAUNIMO ERDVĖ BIBLIOTEKOJE

Pagrindinis bibliotekos atviros jaunimo erdvės tikslas - padėti mažiau motyvuotam, socialinę atskirtį patiriančiam jaunimui, nedrįstančiam savarankiškai save realizuoti, išeiti į visuomenę, nebijoti parodyti ką sugeba, savo sugebėjimais ir vizijomis bendrai kurti atviros jaunimo erdvės veiklą, padedant jai sėkmingai funkcionuoti.
Atviros jaunimo erdvės pagrindinis šūkis: „Mes patys“. Erdvės darbo principas nepateikti visko paruošto, struktūrizuoto ir apgalvoto nuo pradžios iki pabaigos. Tai atlikti gali jaunuoliai, padedant atviros jaunimo erdvės darbuotojui. Jaunuolių siūlymai, idėjos, vizijos, norai – pagrindinis darbo įrankis, skatinantis jaunimą tapti kūrybiškomis, savimi pasitikinčiomis asmenybėmis, įtraukiant neaktyvius, nedrąsius jaunus žmones.
Tai vieta, kur jaunimas gali ateiti ir tiesiog ramiai praleisti laiką, paskaityti knygą, pasikalbėti, ieškoti pagalbos ar gauti patarimų aktualiais ir rūpimais klausimais (funkcionalus konsultavimas).
AJE adresas: V.Kudirkos g. 9, Naujoji Akmenė
Susisiekti galite el. paštu: 

Taip pat mus galite rasti Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/Atvira-jaunimo-erdv%C4%97-Mes-patys-100465865387254

informacija

JAUNIMAS PIEŠĖ BIBLIOTEKAI


Birželio 23 dieną Akmenės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vidiniame kieme rinkosi jaunimas. Visi turėjome vieną bendrą tikslą - ant grindinio nupiešti piešinį, skirtą Viešosios bibliotekos 75-ių metų jubiliejui. Susirinkę ir nutarę, kaip mūsų piešinys turėtų atrodyti, visi kibo prie darbo. Didelis skaičius 75 ir jo viduje individuali kiekvieno piešusio žodinis ar vaizdinis palinkėjimas, kiekvienas turėjo galimybę išreikšti tai, kas biblioteka yra jų akimis. Dėkojame atviram jaunimo centrui „NewStone“ už prisijungimą. Dabar iki pirmo lietaus, piešiniu grožėtis gali visas bibliotekos kolektyvas ir atvykę skaitytojai.

jaunimas 

jaunimas4

****

???????? IR VĖL PENKTADIENIS
 
Kadangi judėjimo ribojimai tarp savivaldybių nuo rytojaus vėl įvedami, tai dauguma pasiliksite namuose ???? O kad laikas nepraeitų veltui, ar atsiradus kelioms nuobodulio akimirkoms jos nebūtų iššvaistytos vėjais, dalinamės keliomis naudingomis internetinėmis svetainėmis???? Ypatingai naudingos abiturientams, besiruošiantiems egzaminams????????????
 

Ekrano kopija 237

https://www.youtube.com/channel/UCvISA3DxnV_MdzwBTe-7-PQ

Ekrano kopija 238

https://egzaminatorius.lt/

239

https://istorijatau.lt/

Ekrano kopija 241

https://zinauviska.lt/