Naujienos

***
 
skelbimas 22
 
***
Mėlyna
***
M Katiliškis
***
 
šaš.tur
***
k2
 
Kairiškių daugiafunkcio centro ir Kairiškių bibliotekos lankytojai minėdami Europos paveldo dienas, lankėsi Lazdynų Pelėdos muziejaus organizuotoje edukacijoje "Medžio drožyba - tarp amato ir tautodailės". Dėkojame muziejaus šeimininkams Sandrai ir Vaidotui už galimybę išgirsti, pamatyti ir išbandyti.

***

0

Rugsėjo 13 dieną Viešojoje bibliotekoje apsilankė ypatingas svečias-žinomiausias vaikų rašytojas Vytautas Račickas.
Rašytojas supažindino su savo naujausia knyga "Berniukas ieško tėčio". Vizito metu aptarta galimybė dėl būsimų susitikimų ir knygų pristatymų mūsų bibliotekoje

***

cover-Akmene-980x551

MENOPOLIS“ – du dešimtmečius vykdomas Šiaulių dailės galerijos edukacinis projektas, skirtas gilesniam meno pažinimui ir kviečiantis suvokti kūrybingumą kaip įrankį, kurį galime ugdytis.

Spalio 13 d., penktadienį, 10.00–17.00 val. „MENOPOLIS“ svečiuosis Akmenės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, tad kviečiame susitikti!

PROGRAMA:

10.00–13.00 VAL. LO-FI GRAFIKOS DIRBTUVĖS JAUNIMUI

Menininkės Vaivos Kovieraitės-Trumpės dirbtuvių metu moksleiviai susipažins su keliomis grafikos technikomis, reikalaujančiomis tik minimalių darbo priemonių ir įrangos. Išbandysime popieriaus litografiją, fotokopijos perkėlimo technikas keliais skirtingais variantais. Eksperimentuodami ieškosime būdų sukurti įdomius ir unikalius kūrinius.

Dirbtuvės nemokamos.
Gali dalyvauti iki 30 asmenų.
Dalyvių amžius: 7–12 kl.

Būtina registracija: https://shorturl.at/gknpZ

14.00–17.00 VAL. SEMINARAS „VIZUALINIO INTELEKTO UGDYMAS“

Dauguma šaltinių teigia, kad kūrybingumas ir iš jo kylantys reiškinių vertinimo ir analizavimo įgūdžiai yra ir bus vienas iš aktualiausių ir būtinų gebėjimų žmogui, gyvenančiam XXI a. Seminaras „Vizualinio intelekto ugdymas“ skirtas pedagogams ir su jaunimu dirbantiems asmenims, norintiems daugiau sužinoti apie kūrybingumo ugdymą, vizualinių strategijų ir metodų taikymą kasdienių praktikų metu.

Lektoriai: Šiaulių dailės galerijos direktorė Ernesta Šimkienė ir edukatorė Roberta Stonkutė.

Seminaras nemokamas. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.
Gali dalyvauti iki 30 asmenų.

Būtina registracija: https://shorturl.at/DRV07

_ _ _

Organizatorė – Šiaulių dailės galerija
Partnerė – Akmenės rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Rėmėjai – Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė

***

ed9

***

Edukacija „Investuokime į mūsų planetą“

Rugpjūčio 30 dieną  Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro specialistės atvyksta į Viešąją biblioteką su edukacija „Investuokime į mūsų planetą“, skirtą jauniesiems bibliotekos lankytojams, skaitytojams. Edukacijos pradžia 10.00 val. Edukacija vyks Viešosios bibliotekos vaikų erdvėje.

Go Green Eco Tree Recycling

Skaityti daugiau...

Subkategorijos