Naujienos

 ***

Spaudinių parodos parengtos Agluonų kaimo filiale:

Tarptautinei mokytojų dienai parengta nuotraukų paroda ,,Iš praeities ir vėl prisiminimai…” , kuriose mokiniai ir mokytojai Akmenės, Žagarės, Vilkaviškio mokyklose.

trys viename

***

„Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose, guiti iš jų melus, nedorybes, pavydus, neapykantas.“

(Kompozitorius ir dailininkas Mikalojus Konstantinas Čiurlionis)

Agluonų kaimo filiale parengta spaudinių paroda, skirta Pasauliniai muzikos dienai ,,Muzika ir kompozitoriai", kurioje pristatomos knygos apie kompozitorius ir muziką. Dauguma knygų iš seniau leistos serijos ,,Siluetai".

 

 muzagl

Sakoma, kaip žmogus elgiasi su gyvūnais, toks jis yra gyvenime. Kuo labiau juos myli, prižiūri, tuo gerumas pasireiškia ir bendraujant su žmonėmis.

Spalio 4 d. visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė gyvūnijos ir gyvūnų globėjo švento Pranciškaus Asyžiečio diena. Kasmet minimą dieną visuomenė skatinama susimąstyti, kokią svarbą mūsų gyvenimuose turi gyvūnai, atkreipti dėmesį į gyvūnų apsaugą bei elgesį su jais.

agl2

Minint Pasaulinę gyvūnų dieną Agluonų kaimo filiale parengta spaudinių paroda ,,Gyvūnijos pasaulis", kurioje pristatomos knygos apie nykstančius gyvūnus, apie žmonių kovą už jų išsaugojimą taip pat pažintinės knygos , supažindinančios su nuostabiu gyvūnijos pasauliu.

 ***

 sukciai

*** 

Laiškas konstitucijos-egzaminas