2020 12 21

Akmenės miesto Onos Šimaitės biblioteka

sveikinimaaaas

Kalėdiniai atvirukai

Kivylių kaimo filiale eksponuojama Kalėdinių atvirukų paroda, kurioje galima pamatyti įvairaus meto atvirukus. Yra dvi kalėdinių atvirukų atsiradimo istorijos: Pirmoji pasakoja, kad 1843 m. anglų verslininkas seras Henris Koulas, norėdamas pasveikint savo tėvus, pažįstamam dailininkui užsakė atviruką. Kita legenda byloja, kad pirmąjį atviruką sukūrė anglų dailininkas seras Dobsonas, ant popieriaus skiautės išreikšdamas meilę savo nuotakai.

Roma Kristinaitienė
Kivylių kaimo filialo
vyr. bibliotekininkė

1.  2.

Dokumentinis filmas Akmenės kraštas ir jo žmonės, skirtas Akmenės rajono įkūrimo 70-čiui paminėti !

Peržiūrėti galima youtube kanale >>>

Rašau ir iliustruoju

Gruodžio 15-osios popietę Viešosios bibliotekos ir jos filialų vaikai, dalyvaujantys Neformaliojo vaikų švietimo programos „Literatūrinė, kūrybinė veikla bibliotekoje“, bibliotekininkai ir Viešosios bibliotekos administracija  ZOOM platformoje dalyvavo nuotoliniame susitikime su rašytoju, knygų  iliustratoriumi  Kęstučiu Kasparavičiumi.  Svečias išsamiai papasakojo apie savo kūrybą, knygų rašymą ir iliustravimą. Susitikimo dalyviai pažėrė aibę klausimų ir į visus išgirdo atsakymus. Nuostabi popietė belaukiant šventų Kalėdų.

Viešosios bibliotekos informacija

Nuot.susit. su K. Kaspar.