2021 04 13

perziura

Balandžio 23 d. 18.00 val. kviečiame registruotis ir nemokamai savo namų kino platformoje žiūrėti filmą „Gerumo stebuklas“ (2017, angl. k., liet. subt.)!
Filmo anonsas: https://youtu.be/E1-aDNGVhc0
Registruotis į filmo peržiūrą galite čia: https://forms.gle/vEZJ2PStYWyiDRPT6
Su užsiregistravusiaisiais dalyviais susisieksime nurodytu el. paštu ir atsiųsime filmo nuorodą iki peržiūros likus valandai.
Dalyvių skaičius ribotas.
Užsiregistravusiems asmenims peržiūros nuoroda galios nuo 04.23 18:00 val. iki 04.25 00:00 valandos, todėl pažiūrėti filmą galėsite Jums patogiausiu metu????
Renginio organizatorės: Akmenės rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka
Veikla organizuojama iš LR kultūros ministerijos finansuojamos priemonės „Aprūpinti bibliotekas socialinės ir informacinės atskirties gyventojų grupėms skirta įranga ir priemonėmis“ lėšų.

*****

65+ amžiaus gyventojų vakcinacijos informacinė kampanija  viešosiose bibliotekose

Atsižvelgiant į 65+ amžiaus gyventojų pažeidžiamumą COVID-19 virusui, itin didelį šios amžiaus grupės mirtingumą, siekiant apsaugoti kuo daugiau vyresnio amžiaus piliečių, LR Vyriausybė prioritetu laiko kuo platesnę šios amžiaus grupės vakcinaciją ir siekia, kad nemokama vakcina pasiektų kuo daugiau senjorų visos šalies mastu, tiek miestuose, tiek atokiausiose, sunkiausiai pasiekiamose vietose.

Jeigu jūsų tėvams, seneliams ar kitiems brangiems žmonėms yra 65-eri ir daugiau metų, paraginkite juos gauti jiems priklausančią nemokamą vakciną nuo COVID-19. Šiuo metu senjorai skiepijami prioriteto tvarka. Tai vienintelis mokslo įrodytas būdas apsisaugoti nuo gyvybei pavojingo viruso ir galimybė grįžti į įprastą gyvenimą. Jeigu iki šiol jie nesulaukė kvietimo skiepytis, kreipkitės į savivaldybę dėl daugiau informacijos.
Pagalbos dėl registracijos, informacijos ir kitų iškilusių klausimų galite kreiptis į mūsų bibliotekininkus.

Būkime sveiki – dėl savęs ir tų, kuriuos mylime.

LT-Unik2 2

LT-Unik2 1

O kaip atrodytų Jūsų sukurtas mėgstamos knygos viršelis?
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, bendradarbiaudama su viešosiomis bibliotekomis, kviečia 5–12 klasių moksleivius dalyvauti moksleivių kūrybos konkurse ir sukurti knygos viršelio projektą mėgstamo autoriaus knygai
Svarbiausia – kūrybiškumas, todėl viršelis gali būti pieštas, sukurtas iš nuotraukų, siūtas ar net nulipdytas iš molio.
Konkursas vyksta iki balandžio 30 dienos.
Informaciją ir konkurso sąlygas rasite: www.lnb.lt

Pristatymas1

Jeigu dar neapsisprendėte kam skirti savo 1,2 proc. pajamų mokesčio dalies, kviečiame ją skirti savo bibliotekai. Jūsų dėka mes galime daugiau.

Paramą skirti galite iki gegužės 3 dienos. Pildant reikalinga informacija: įmonės kodas 190456595

Akmenės rajono savivaldybės viešoji biblioteka skelbia konkursą vyr. buhalterio pagal terminuotą darbo sutartį pareigoms užimti

Akmenės rajono savivaldybės viešoji biblioteka (biudžetinė įstaiga; V. Kudirkos g.9, LT-85165 Naujoji Akmenė; kodas 190456595) skelbia konkursą vyr. buhalterio pareigoms užimti (darbuotojo dirbančio pagal terminuotą darbo sutartį 1 etatu, lygis – A2). Darbo krūvis – 40 val. per savaitę.

Vyr. buhalteris privalo organizuoti įstaigos buhalterinę apskaitą, rengti įstaigos biudžeto projektus pagal kiekvieną finansavimo šaltinį, užtikrinti finansinių – ūkinių operacijų teisėtumą, lėšų naudojimą įstatymų nustatyta tvarka, tinkamą finansinių ir apskaitos dokumentų rengimą ir įforminimą. Taip pat tinkamai vykdyti kitas funkcijas, numatytas įstaigos nuostatuose, pareigybės aprašyme, darbo tvarkos taisyklėse.

Reikalavimai pretendentams:

Lietuvių kalbos mokėjimas pagal Lietuvos Respublikos valstybinės kalbos įstatymo nustatytus reikalavimus.
Aukštasis universitetinis arba aukštesnysis finansinis ar buhalterinis išsilavinimas.
Ne mažesnė kaip 3 metų buhalterinės apskaitos, finansų, ekonomikos darbo patirtis.
Buhalterinio darbo patirtis biudžetinėje įstaigoje.
Mokėti dirbti buhalterinės apskaitos programa „BIUDŽETAS“ pagal Viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus (VSAFAS) ir Viešojo sektoriaus apskaitos ir ataskaitų konsolidavimo sistema (VSAKIS).
Gebėti dirbti kompiuterinėmis programomis Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).
Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti informaciją, rengti išvadas bei pasiūlymus.
Papildomi reikalavimai: atsakingumas, pareigingumas.

Pretendentų atrankos būdas – testas žodžiu (pokalbis).

Pretendentas privalo pateikti:

Prašymą dalyvauti konkurse.
Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Užpildytą pretendento anketą.
Išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir šių dokumentų kopijas.
Gyvenimo aprašymą (CV).
Dokumentai priimami nuo 2021 m. kovo 31 d. iki 2021 m. balandžio 20 d.

Telefonas pasiteiravimui (8 425) 59 602

Pretendentai atitinkantys reikalavimus kviečiami į pokalbį.

Pretendentas dokumentus teikia per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą.