2021 04 13 Naujienos

perziura

Balandžio 23 d. 18.00 val. kviečiame registruotis ir nemokamai savo namų kino platformoje žiūrėti filmą „Gerumo stebuklas“ (2017, angl. k., liet. subt.)!
Filmo anonsas: https://youtu.be/E1-aDNGVhc0
Registruotis į filmo peržiūrą galite čia: https://forms.gle/vEZJ2PStYWyiDRPT6
Su užsiregistravusiaisiais dalyviais susisieksime nurodytu el. paštu ir atsiųsime filmo nuorodą iki peržiūros likus valandai.
Dalyvių skaičius ribotas.
Užsiregistravusiems asmenims peržiūros nuoroda galios nuo 04.23 18:00 val. iki 04.25 00:00 valandos, todėl pažiūrėti filmą galėsite Jums patogiausiu metu????
Renginio organizatorės: Akmenės rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka
Veikla organizuojama iš LR kultūros ministerijos finansuojamos priemonės „Aprūpinti bibliotekas socialinės ir informacinės atskirties gyventojų grupėms skirta įranga ir priemonėmis“ lėšų.

*****

65+ amžiaus gyventojų vakcinacijos informacinė kampanija  viešosiose bibliotekose

Atsižvelgiant į 65+ amžiaus gyventojų pažeidžiamumą COVID-19 virusui, itin didelį šios amžiaus grupės mirtingumą, siekiant apsaugoti kuo daugiau vyresnio amžiaus piliečių, LR Vyriausybė prioritetu laiko kuo platesnę šios amžiaus grupės vakcinaciją ir siekia, kad nemokama vakcina pasiektų kuo daugiau senjorų visos šalies mastu, tiek miestuose, tiek atokiausiose, sunkiausiai pasiekiamose vietose.

Jeigu jūsų tėvams, seneliams ar kitiems brangiems žmonėms yra 65-eri ir daugiau metų, paraginkite juos gauti jiems priklausančią nemokamą vakciną nuo COVID-19. Šiuo metu senjorai skiepijami prioriteto tvarka. Tai vienintelis mokslo įrodytas būdas apsisaugoti nuo gyvybei pavojingo viruso ir galimybė grįžti į įprastą gyvenimą. Jeigu iki šiol jie nesulaukė kvietimo skiepytis, kreipkitės į savivaldybę dėl daugiau informacijos.
Pagalbos dėl registracijos, informacijos ir kitų iškilusių klausimų galite kreiptis į mūsų bibliotekininkus.

Būkime sveiki – dėl savęs ir tų, kuriuos mylime.

LT-Unik2 2

LT-Unik2 1

O kaip atrodytų Jūsų sukurtas mėgstamos knygos viršelis?
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, bendradarbiaudama su viešosiomis bibliotekomis, kviečia 5–12 klasių moksleivius dalyvauti moksleivių kūrybos konkurse ir sukurti knygos viršelio projektą mėgstamo autoriaus knygai
Svarbiausia – kūrybiškumas, todėl viršelis gali būti pieštas, sukurtas iš nuotraukų, siūtas ar net nulipdytas iš molio.
Konkursas vyksta iki balandžio 30 dienos.
Informaciją ir konkurso sąlygas rasite: www.lnb.lt

Skaityti daugiau...

Subkategorijos