Naujienos

2018 03 12 Naujienos

     Yra kai kas ką tu privalai visada atsiminti. Tu esi drąsesnis negu manai, stipresnis negu atrodai, ir protingesnis negu galvoji. Bet svarbiausias dalykas yra tas, kad net jeigu mes ir būtume atskirai... aš visada būsiu su tavimi. (A. Milne)

                GERUMO AKCIJA KOVOJANTIEMS SU ONKOLOGINĖMIS LIGOMIS

„SPALVOTAS PAVASARIS 2018“

Pavasari, ateik su visomis gražiausiomis spalvomis! Devintą kartą visas/-us mokančias/-ius megzti, nerti, siūti, velti ar tapyti šilką kviečiame dalyvauti socialinėje gerumo akcijoje ir padovanoti bent vieną spalvingą kepurytę (skarelę, šalikėlį ar kt.) su onkologine liga kovojančiam vaikui ir suaugusiam žmogui. Taip pat galite numegzti riešines ar šiltas kojines. Papuoškime ir sušildykime mažuosius kovotojus, kurių vaikystę sukaustė pikta liga, apglėbkime suaugusius ir leiskime pajusti, kad kovoje ir kelyje į Viltį - jie ne vieni. Būtų miela, jei prie kepurytės prisegtumėte draugišką pavasarinį linkėjimą sergančiam ir jo šeimai.

KOKIOS TURĖTŲ BŪTI KEPURYTĖS ? 
Iš natūralaus pluošto (medvilnė, linas, švelni vilna) megztos, 
nertos, siūtos, veltos kepurytės, kepurės ar tapyti šilko šalikėliai, tinkantys vaikams ir suaugusiems.

Akcijos pabaiga: 2018 m. gegužės 1 d.

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ!

Informacija/kepuryčių surinkimas:

Akmenės rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos filialai

V. Kudirkos g.9 Naujoji Akmenė

Telefonas pasiteiravimui (8 425) 563 96

*********

Apie akciją All Digital Week 2018 

•„All Digital Week“ yra kasmetinė europinė akcija/kampanija (anksčiau Get Online week), skatinanti naudotis technologijomis bei internetu, įgyti geresnių įgūdžių ir labiau pasinaudoti interneto teikiamomis galimybėmis.
•Šią akciją koordinuoja „All Digital“, atstovaujanti partnerius 32 Europos šalyse. Koordinatorius Lietuvoje – „Langas į ateitį“ ir NSK
 

digital

Su jūsų pagalba tikimės sėkmingo Lietuvos pasirodymo šioje akcijoje ir primename, kad nuo kovo 19 d.  kiekvienas dalyvis gali registruotis savo gimtąja kalba  All Digital Week 2018 skaičiuoklėje .Po registracijos paspaudę REZULTATAI  atysime visų  Europos šalių dalyvių skaičius.

Skaityti daugiau...

Subkategorijos

Darbo laikas

Nepriklausomybės 15a., Naujoji Akmenė